Bądź z nami na facebooku!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nami i naszymi promocjami POLUB NAS na Facebooku!

Strona główna

Spływ kajakowy śladami Jana Pawła II - tylko z kaszubykajaki.pl !

Spływ kajakowy śladami Jana Pawła II - tylko z kaszubykajaki.pl !

Sobota, 6 sierpnia 2016

Kajaki na Kaszubach to świetny pomysł na wolny czas, odkryj z Nami szlak papieski rzeką Słupia, tylko z kaszubykajaki.pl !

6 Sierpnia odbył się VII spływ kajakowy rzeką Słupia, na odcinku Gałąźnia Mała - Leśny Dwór  organizowany przez gminę Kołczygłowy, oczywiście kolejny raz pomagaliśmy w organizacji, odpowiadaliśmy za sprzęt - kajaki, wiosła, kamizelki oraz zapewniliśmy pomoc przewodników i ratowników na czas spływu. Około 200 osób - 100 kajaków, 5 godzin świetnej zabawy i 16 km rzeki którą w 1964 roku płynął ks. abp. Karol Wojtyła późniejszy papież, a dziś święty Jan Paweł II. Na szlaku Słupi zwanym szlakiem papieskim jest 10 kamieni upamiętniających spływ w którym brał udział Karol Wojtyła. Zachęcamy do spływu Słupia, śladami Jana Pawła II, z Nami stanie się to jeszcze łatwiejsze. Jeśli chcesz połączyć kajaki i Kaszuby to tylko w kaszubykajaki.pl !

 
--->>> www.kaszubykajaki.pl <<<--- Odkryj z Nami rzeki Kaszëb

Umów się z nami na Spływ Kajakowy po Kaszubach!

Chcesz się umówić na spływ kajakowy ale nie jesteś pewien która z oferowanych przez nas rzek jest dla Ciebie najodpowiedniejsza? Zadzwoń do nas a wybierzemy rzekę (Słupia, Łupawa, Kamienica, Wieprza, Bytowa lub inną) oraz uzgodnimy termin!

tel. +48 661 418 340, +48 667 950 880,  e-mail: kaszubykajaki@gmail.com

Umów się z nami na ryby!

Jeśli jestes zainteresowany zorganiozowaniem porządnej wyprawy wędkarskiej, wybierzemy dla Ciebie odpowieni termin oraz doradzimy które łowisko jest dla Ciebie najlepsze.

tel. +48 661 418 340, +48 667 950 880, e-mail: kaszubykajaki@gmail.com

Wypocznij u nas w ciszy i spokoju

Jeśli szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz w ciszy i spokoju musisz koniecznie skorzystać z naszych usług agroturystycznych.

tel. +48 661 418 340, +48 667 950 880, e-mail: kaszubykajaki@gmail.com

Ta witryna używa plików cookie
Strona www.krainaokonia.pl używa ciasteczek (cookies) umożliwiających właściwe jej działanie. Dowiedz się więcej »