Bądź z nami na facebooku!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nami i naszymi promocjami POLUB NAS na Facebooku!

Strona główna

Kajaki wędkarskie

Kajaki wędkarskie

Tylko u Nas-innowacyjne kajaki wędkarskie 


Kajak wędkarski FeelFree

Nasze kajaki FeelFree zostały okrzyknięte przez branżę wędkarską najbardziej oczekiwaną nowościa na rynku kajaków wędkarskich. Wyróżnią się dużą funkcjonalnością, polecane są na rzeki, jeziora oraz duże akweny wodne.Kajaki są bardzo pakowne, dzięki czemu zmieścimy wszystko co potrzeba na długie godziny wędkowania, ich ładowność to ponad 190 kg. Nasze kajaki posiadają koło tylne w kilu. Jedna osoba może śmiało transportować kajak bo jakimkolwiek gruncie oraz jest w stanie przenieść, wrzucić na dach samochodu i dopłynąc wszędzie tam, gdzie ponton czy łódź nie da rady! Największą innowacyjnością tych kajaków jest SIEDZENIE, które może być demontowane, regulowane i podnoszone. Dzięki temu, gdy wiosłujemy używamy siedzenia w pozycji oryginalnej, natomiast kiedy chcemy wygodnie łowić - podnosimy prostym ruchem siedzenie i już siedzimy na wysokim i komfortowym siedzeniu. Poprawia to komfort wędkowania, długiego siedzenia i poprawia horyzont widzenia łowiska. Dodatkowo w głównej części pokładu została wyłożona antypoślizgowa pianka, która umożliwia pewne i stabilne łowienie na stojąco!

SPECYFIKACJA

  • Długość - 350 cm
  • Szerokość - 91 cm
  • Waga - 34 kg
  • Ładowność - 193 kg

Film reklamujący kajaki wędkarskie nakręcony na naszym łowisku! Zapraszam!

Umów się z nami na Spływ Kajakowy po Kaszubach!

Chcesz się umówić na spływ kajakowy ale nie jesteś pewien która z oferowanych przez nas rzek jest dla Ciebie najodpowiedniejsza? Zadzwoń do nas a wybierzemy rzekę (Słupia, Łupawa, Kamienica, Wieprza, Bytowa lub inną) oraz uzgodnimy termin!

tel. +48 661 418 340, +48 667 950 880,  e-mail: [email protected]

Umów się z nami na ryby!

Jeśli jestes zainteresowany zorganiozowaniem porządnej wyprawy wędkarskiej, wybierzemy dla Ciebie odpowieni termin oraz doradzimy które łowisko jest dla Ciebie najlepsze.

tel. +48 661 418 340, +48 667 950 880, e-mail: [email protected]

Wypocznij u nas w ciszy i spokoju

Jeśli szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz w ciszy i spokoju musisz koniecznie skorzystać z naszych usług agroturystycznych.

tel. +48 661 418 340, +48 667 950 880, e-mail: [email protected]

Ta witryna używa plików cookie
Strona www.krainaokonia.pl używa ciasteczek (cookies) umożliwiających właściwe jej działanie. Dowiedz się więcej »